Group node request (3.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Reject
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
