Group node request (3.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Group
lt: Grupė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: About
lt: Apie
