Group node request (3.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Group
pl: Grupa

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: About
pl: O stronie
