Group node request (3.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Approve
ru: Утвердить

en: Group
ru: Группа

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: About
ru: Информация
