Group node request (3.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
