Group node request (3.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Approve
ar: الموافقة

en: Operations
ar: عمليات

en: Group
ar: المجموعة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
