Group node request (3.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Approve
bg: Одобри

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
