Group node request (3.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত

en: About
bn: সম্পর্কে
