Group node request (3.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Approve
cs: Schválit

en: Operations
cs: Operace

en: Group
cs: Skupina

en: Name
cs: Jméno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
