Group node request (3.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Approve
da: Godkend

en: Operations
da: Handlinger

en: Group
da: Gruppe

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
