Group node request (3.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Approve
fa: موافقت

en: Operations
fa: عملیات

en: Group
fa: گروه

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
