Group node request (3.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
