Group node request (3.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
