Group node request (3.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Approve
he: אשר

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Group
he: קבוצה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
