Group node request (3.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Approve
hr: Odobri

en: Operations
hr: Operacije

en: Group
hr: Grupa

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
