Group node request (3.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Approve
ja: 承認

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
