Group node request (3.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет
