Group node request (3.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: About
ku: دەربارە
