Group node request (3.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
