Group node request (3.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Group
nl: Groep

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Apply
nl: Toepassen

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Parent group
nl: Bovenliggende groep
