Group node request (3.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
