Group node request (3.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
