Group node request (3.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Approve
sk: Schváliť

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Name
sk: Názov

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
