Group node request (3.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Approve
sl: Odobri

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: About
sl: O modulu
