Group node request (3.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Approve
sr: Одобри

en: Operations
sr: Операције

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по
