Group node request (3.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Approve
tr: Onayla

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
