Group node request (3.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Approve
el: Έγκριση

en: Group
el: Ομάδα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί
