Group node request (3.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Group
et: Grupp

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist
