Group node request (3.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Group
hi: समूह

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: About
hi: के बारे में
