Group node request (3.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Group
hu: Csoport

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: About
hu: Leírás

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.
