Group node request (3.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Approve
ps: منل

en: Group
ps: ګروپ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
