Group node request (3.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Approve
ro: Aprobă

en: Group
ro: Grup

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: About
ro: Despre
