Group node request (3.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்
