Group node request (3.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Group
vi: Nhóm

en: About
vi: Giới thiệu

en: Reject
vi: Từ chối
