Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Language
ast: Llingua

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: Statistics
ast: Estadístiques
