Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Color
eo: Koloro
