Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Language
it: Lingua

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Format
it: Formato

en: Statistics
it: Statistiche

en: Paths
it: Percorsi

en: Color
it: Colore

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?
