Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Color
ka: ფერი
