Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Color
sq: Ngjyra
