Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Format
vi: Định dạng

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Color
vi: Màu sắc
