Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Format
be: Фармат

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Paths
be: Шляхі

en: Color
be: Колер

en: Machine name
be: Машынная назва
