Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Paths
fr: Chemins

en: Color
fr: Couleur

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Colour
fr: Couleur

en: %name: may not be longer than @max characters.
fr: %name : ne peut dépasser @max caractères.

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
