Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Paths
gl: Rutas

en: Color
gl: Cor

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema
