Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Color
jv: Kelir

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
