Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Paths
nl: Paden

en: Color
nl: Kleur

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Colour
nl: Kleur

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
