Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Format
ru: Формат

en: Path
ru: Путь

en: Statistics
ru: Статистика

en: Paths
ru: Пути

en: Color
ru: Цвет

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: User Role Tracking
ru: Отслеживание ролей пользователей

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.
