Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
