Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Color
te: రంగు
