Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: No
ar: لا

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Format
ar: التنسيق

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Paths
ar: مسارات

en: Color
ar: اللون

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.
