Google AdWords Conversion Tracking (8.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Statistics
da: Statistik

en: Paths
da: Stier

en: Color
da: Farve

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Colour
da: Farve

en: %name: may not be longer than @max characters.
da: %name: må ikke være længere end @max tegn.
